11. 11. Den Sv. Martina - posíláme pranostiku a ze školky k vám přichází zpráva s informacemi

09. 11. 2020Tužinská Irena

Milé děti, vážení rodiče,

posíláme malou svatomartinskou  pranostiku a zprávy z mateřské školy.
Posíláme pozdrav dětem, které jsou doma a posíláme vám každý týden (pod logem třídy) program, co děláme v mateřské škole. Pokud si vyrobíte k uvedenému programu něco pěkného nebo nakreslíte k tématu hezké obrázky, přineste výrobky a kresby, malby ukázat kamarádům a paní učitelkám (společně prohlédne ...). Určitě si vše společně procvičíme, až se vrátíte do mateřské školy. Učíme se nové, ale naučené stále opakujeme:)))
Přijďte si pro podzimní fotografie a kalendář na rok 2021 (podzimní fotografování v MŠ), kdo si ještě nevyzvedl. Paní učitelky budou posílat i informační zprávu e-mailem nebo sms.  Vyzvednutí fotografie ze třídy je nejlepší ráno do 10.00hod (pokud bude branka zavřená, zavolejte na tel 466 264 555 , přijdeme otevřít). Odpoledne je nejlepší doba k vyzvednutí od 14. 30 do 15.30hod.
Pokud víte, že budete domu delší dobu např. 14 dnů ... přijďte si pro didaktické sešity KULIFERDA - podzimní sešit a sešit s grafomotorikou, na procvičování :))).

Přejeme krásný týden a brzičko na slyšenou nebo již na viděnou ve školce