Provoz po jarních prázdninách a návrat dětí ze třídy Sluníček po karanténě

20. 02. 2021Tužinská Irena

Dobrý  den,

v pondělí 22. 2. bude  zahájen provoz ve  všech třídách.
V mateřské škole chybí v posledním únorovém týdnu 5 zaměstnanců, tedy možná budeme muset výjimečně třídy spojit.

Spojování  by probíhalo podle stejného pravidla do 3 skupin, jako při scházení do MŠ - 1. a 3, třída; 2. a 4. třída a 5. a 6. třída.
Neopomeňte,
aby mělo dítě v MŠ 2 čisté roušky/každý den (provádějte kontrolu).

Rodiče ze třídy Sluníček, jejichž dítěte ( v karanténě 14 dětí) se týkala karanténa s provedením PCR testu na Covid-19,  budou při nástupu dítěte do MŠ podepisovat čestné prohlášení, že vedou své dítě po skončení karantény zdravé,  má  negativní PCR test a  vypíší datum a laboratoř, která test vyhodnocovala.

V posledním únorovém týdnu  v rámci výuky bude realizován karneval. Na úterý 23. 2.  připravte spolu se svým dítětem  jednoduchou masku nebo kostým. Ať si slavnostnější den s hádankami a v rytmu hudby děti užijí :) Děkujeme za pomoc s přípravou.

Zdraví a zdraví přeje všem pan Karneval :))