Rekonstrukce budov bude zahájená 27. 6. 2022

22. 06. 2022Tužinská Irena

UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE

REKONSTRUKCE BUDOV ZAČÍNÁ V PONDĚLÍ 27.6.2022

2.podlaží se zavírá 24.6.2022, proto prosíme rodiče o velikou pomoc.

Dne 23.6.2022 si odneste domů všechny věci ze šaten (holínky, kapsáře, hrnečky…). Bačkorky a věci na ven si dejte do připraveného prádelního koše, který odneseme do dolních tříd.

V pátek 24.6. se budou děti z 3.třídy scházet na třídě Sluníček – 1.třída a děti z 4.třídy na třídě Medvídků – 2.třída.

V pondělí 27.6. se upřesní scházení dětí ze 3. a 4. třídy na webu mateřské školy v aktualitách. Při hezkém počasí budou děti ve venkovní třídě – budou mít celý den „Leso- zahradní školku“.

PROSBA

Kdo je na mateřské dovolené, má hlídací babičku, dědečka budeme rádi, pokud si děti necháte do konce školního roku doma.

Rekonstrukce elektrických rozvodů bude probíhat i v září školního roku 2022/2023.

Budeme vás o rekonstrukci průběžně informovat na webu školy, kde najdete i informaci k zahájení školního roku.

Přejeme vám všem hezké prázdniny, plné pohody a slunce.

Budeme se na vás těšit v září 2022.