Uzavření MŠ od 1. 3. 2021 - informace pro rodiče

28. 02. 2021Tužinská Irena

píši vám zprávu k uzavření mateřské školy na základě Usnesení vlády ČR.

V příloze si otevřete došlý dokument z MŠMT:  INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021

Zde jsou 2 výňatky z tohoto dokumentu:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:

• vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200,
    kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost: o dětí v mateřské škole...

• Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Jaro své brány otvírá i na školní zahradě se jaro hlásí. My se určitě v první jarní dny již opět v mateřské škole setkáme.

Budeme v kontaktu, paní učitelky připraví pro děti dostupný informační kanál, abychom byli spolu v kontaktu.
Budeme vás průběžně  informovat. Sledujte webové stránky školy: aktuality a jednotlivé třídy (pod logy tříd). Předškolním dětem bude posílána distanční výuka.

Přeji hezké jarní dny, pokud budete potřebovat informace, volejte na tel. 774 201 414