Rozpis uzavření pardubických MŠ o letních prázdninách 2019

11.03.2019Tužinská Irena

nepřehlédněte důležité informace k „převodům“ dětí v době letních prázdnin, kdy bude uzavřena naše MŠ Pardubice, Pospíšilovo nám. 1692 (viz. přiložený letáček z MMP – Prázdniny 2019)

Tzv. „převody dětí“ do jiné, pardubické mateřské školy v době prázdnin (červenec a srpen) jsou možné pouze ve zvlášť odůvodněných případech a na základě podané nové “Žádosti o přijetí do mateřské školy“na dobu určitou (tj. na dobu, kdy převod požadujete) na Vámi vybrané mateřské škole.

Každá MŠ má vlastní, prázdninovou žádost k předškolnímu vzdělávání dětí.

Do vybrané mateřské školy odevzdáte žádost k předškolnímu (prázdninovému) vzdělávání Vašeho dítěte dne 29. 4. 2019 od 7. 00 – 16.00hod.

Pokud v době našeho prázdninového uzavření opravdu nutně potřebujete náhradní MŠ, zajistěte a vyplňte si včas žádost. Jděte podat žádost 29. dubna raději hned ráno, počet míst je omezen kapacitou školy. Na prázdniny můžete přihlásit své dítě i do soukromé mateřské školy, kde počítejte s vyšší úplatou.

Rodiče, kteří potřebují své dítě v době prázdnin umístit do naší mateřské školy, z důvodu uzavření jejich pardubické MŠ. Přinesou řádně vyplněnou žádost, včetně potvrzení od zaměstnavatelů  do mateřské školy dne 29. 4. 2019 od 7.00 - 16.00 hod. Žádost do naší MŠ pro děti z jiných mateřských škol je zde ke stažení.