Zpráva pro rodiče od Spolku rodičů při MŠ

ve středu 29. 9. 2021 od 15. 45hod. se  v mateřské škole koná Valná hromada Spolku rodičů při MŠ.
Najděte si chvilku a přijďte. Ať se dohodneme a odsouhlasíme čerpání financí a naplánujeme společné akce.
Program je přiložen.

Plavecký kurz pro děti ze třídy Včeliček a Koťátek

připomenutí k pondělí 6. září.

Děti budou chodit každé pondělí od 6. 9. – 8. 11. 2021 na plaveckou výuku (deset lekcí) do  bazénu v Pardubicích.

Dětem připravte s sebou batůžek:

• s pláštěnkou
  • igelitovou tašku s plavkami
  • ručník
  • a pití v plastové láhvi.

Děvčátka s dlouhými vlásky budou mít s sebou gumičku na stažení vlasů do culíku možnost i koupací čepice.

Budeme chodit pěšky tam i zpět, tedy dejte dětem  pohodlnou, pevnou obuv. V případě větrného nebo chladného počasí i pokrývku hlavy. Nyní v září stačí tenká bavlněná čepice.

Zájem o plaveckou výuku zapisují rodiče do zápisového listu v šatně dětí.

Výběr peněz za plavání  proběhne v hotovosti, před prvním plaváním, tedy ráno  v pondělí 6. září.

Zářijové třídní schůzky

zahajovací, informační třídní schůzky  proběhnou na třídách v těchto dnech:

v pondělí 6. 9. ve třídě Medvídků  - 2. třída
v pondělí 6. 9, ve třídě Myšek      -   5. třída
v úterý 7. 9. ve třídě Sluníček       -   1. třída
v úterý 7. 9. ve třídě  Berušek       -   6. třída
ve středu 8. 9. ve třídě Koťátek     -   3. třída
ve středu 8. 9. ve třídě Včeliček     -  4. třída

Program schůzek:
vzájemné seznámení,
společná pravidla a požadavky např. Školní řád, provoz a hygienická opatření, organizace dne,  ...,
vzdělávací program a plánované aktivity  v 1. a  2. pololetí školního roku (přihlášení již v září 2021), kroužky v MŠ apod.
Spolek rodičů při MŠ - funkce spolku, plánovaná Valná hromada spolku apod.

Začátek je vždy v 15. 30 hod, schůzka je bez dětí, zajistěte si hlídání dětí nebo budou převedeny do jiné třídy, po dobu schůzky.

Nezapomeňte na roušku -  vezměte si ji s sebou!