Podzimní výzdoba 2019 v naší MŠ,.

LISTOPAD 2020

Vydáváme Zpravodaj v době epidemických opatření, kdy je většina škol v ČR uzavřena
Mateřské školy zajišťují vzdělávání a běžný provoz, ale se speciálními nařízeními  a hygienickými opatřeními od MZ, MŠMT a od KHS.
Rozhodli jsme se tedy Zpravodaj školy vydat i když s měsíčním zpožděním.

Ve zpravodaji si přečtete akce a činnosti již zrealizované a činnosti plánované.

DOBA s šířícím se  virem COVID - 19 je náročná a omezuje realizace plánovaných akcí školy, tedy  prosím, sledujte web školy a informační nástěnky pro rodiče v šatnách dětí v mateřské škole.

Děkujeme.

ÚNOR 2020

Vydáváme Školní zpravodaj pro 2. pololetí školního roku 2019/2020. Obsahuje akce a činnosti školy, které jsou již objednané a naplánované. Sledujte web. stránky školy a nástěnky ve třídách. Nabídka akcí může být pozměněna a určitě rozšířina o další aktivity.

Přejeme dětem, rodičům i přátelům naší školy trochu zasněžené  zimní  dny a společně s dětmi se budeme těšit na slunné jarní dny.

Krásné dny plné pohody přeje všem kolektiv pracovníků mateřské školy:)

PODZIM 2019

podzimní dny plynou. Dne 18. 10. jsme si v atriu školy s dětmi zazpívaly podzimní písničky a vyzdobili jsme školu dýňovými panáčky.

Za výzdobu děti dostaly do dětských knihoven na třídy knížky s tématem péče o zahrady a přírodu.

Zpravodaj na 1. pololetí 2019-2020 viz. níže obsahuje již naplánované a objednané akce. Sledujte dál zprávy na informačních tabulích pro rodiče a webové stránky MŠ. Ve školním zpravodaji nejsou všechny akce a aktivity, které budou realizovány (dojde k doobjednávání kulturních akcí, vzdělávacích akcí např. v knihovně, VČG, v galerii GAMPA ...

PŘEJEME VÁM KRÁSNÝ PODZIM.