Zprávy pro rodiče

Mateřská škola Pardubice, Pospíšilovo náměstí 1692

Věc:  Oznámení o způsobu platby záloh za stravné, školné  při MŠ

Vážení rodiče, úplata za vzdělávání (školné) a stravné se platí vždy do 15-tého dne v příslušném kalendářním měsíci na následující měsíc zálohově (pozdější úplata za vzdělávání se umožní výjimečně v jiném termínu, a to po dohodě  s ŘMŠ I. Tužinskou),  kromě měsíce června a července s obnovou od srpna pro další školní rok .  Stravné a školné za prázdninové měsíce (červenec a srpen) budou hrazeny v hotovosti. Pro školní rok 2023/2024 výše úplaty za předškolní vzdělávání je Kč 581- , stravné je Kč 960,-.  Děti, které dovrší ve školním roce září-srpen 7 let, hradí stravné Kč 1 040,-. Děti, které jsou v posledním ročníku předškolní vzdělávání neplatí školné.

Vyúčtování záloh se provádí 2x do roka a to v lednu za první pololetí školního roku a v červenci za druhé pololetí  školního roku.

Zálohy stravného a školného prosím plaťte na účet:

Číslo účtu:                                   25734561
Kód banky:                                 0100(KB a.s., Pardubice)
Variabilní symbol:                      osobní číslo Vašeho dítěte (určí MŠ)
Specifický symbol:                     uvádějte číslo třídy, kterou Vaše dítě navštěvuje (1,2,3,4,5,6)
Konstantní symbol:                     0558